• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   goranzoran

   Unstoppable Од скопје
   • Мислења
    3,318
   • Реакции
    2,780
   • Поени од трофеи
    1,717
  2. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,337
   • Реакции
    1,436
   • Поени од трофеи
    602
  3. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  4. Ми се допаѓа

   Arabian

   Gaining Experience
   • Мислења
    687
   • Реакции
    432
   • Поени од трофеи
    265
 • Вчитување…
На врв Дно