1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #316

Тема:
Е-Данок?
 1. 30 Мај 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 2. 29 Мај 2019

  worker_x

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  359
  Допаѓања:
  359
  Поени од трофеи:
  205
 3. 27 Мај 2019

  bobipp

  Gaining Experience
  Мислења:
  273
  Допаѓања:
  138
  Поени од трофеи:
  275
 4. 27 Мај 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  1,591
  Поени од трофеи:
  492
 5. 27 Мај 2019

  Melisandre

  Gaining Experience, Женско, 30
  Мислења:
  83
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  85