1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Процесор Core i9 9900K
 1. 6 Јуни 2019

  BlackOuttheWoRlD

  Баниран/a, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  95
 2. 27 Мај 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,509
  Допаѓања:
  1,965
  Поени од трофеи:
  612
 3. 26 Мај 2019

  Luidgi

  On your way to fame
  Мислења:
  807
  Допаѓања:
  843
  Поени од трофеи:
  375
 4. 25 Мај 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,351
  Поени од трофеи:
  642
 5. 25 Мај 2019

  Lazarko

  Practice makes perfect, Машко, 43
  Мислења:
  321
  Допаѓања:
  1,072
  Поени од трофеи:
  155
 6. 24 Мај 2019

  CyberTm

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  448
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  345
 7. 24 Мај 2019

  cele_x

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  472
  Поени од трофеи:
  270
 8. 24 Мај 2019

  Dinamit

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  397
  Поени од трофеи:
  280
 9. 24 Мај 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  339
  Поени од трофеи:
  155
 10. 24 Мај 2019

  Nikola7650

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  30
 11. 24 Мај 2019

  dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  325
 12. 24 Мај 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,964
  Допаѓања:
  2,348
  Поени од трофеи:
  1,602
 13. 24 Мај 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,325
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355