1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Што навистина се случува над мојот град!
 1. 31 Мај 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,414
  Допаѓања:
  10,189
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 23 Мај 2019

  Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  611
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  362
 3. 23 Мај 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,419
  Допаѓања:
  3,137
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 22 Мај 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,548
  Поени од трофеи:
  265
 5. 22 Мај 2019

  lumixoid

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  250