1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #51

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 25 Мај 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 2. 25 Мај 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  277
  Допаѓања:
  596
  Поени од трофеи:
  205
 3. 23 Мај 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,281
  Допаѓања:
  8,693
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 23 Мај 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,610
  Допаѓања:
  1,843
  Поени од трофеи:
  492
 5. 22 Мај 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  922
  Допаѓања:
  1,110
  Поени од трофеи:
  270
 6. 22 Мај 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,581
  Допаѓања:
  3,521
  Поени од трофеи:
  1,817