1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 22 Мај 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  909
  Допаѓања:
  1,101
  Поени од трофеи:
  270
 2. 22 Мај 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,242
  Допаѓања:
  1,380
  Поени од трофеи:
  512
 3. 22 Мај 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  355
 4. 22 Мај 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,453
  Допаѓања:
  12,626
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. 22 Мај 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,057
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,692
 6. 22 Мај 2019

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  830
  Допаѓања:
  886
  Поени од трофеи:
  205
 7. 22 Мај 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  693
  Допаѓања:
  683
  Поени од трофеи:
  265
 8. 22 Мај 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  2,646
  Поени од трофеи:
  1,707