1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Компјутер не се пали после грмење
 1. 22 Мај 2019

  karpalak

  Intern, 30
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  10
 2. 22 Мај 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,712
  Допаѓања:
  14,470
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 22 Мај 2019

  barneymk

  Gaining Experience, Машко, 22, од Skopje
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  90
 4. 21 Мај 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,761
  Допаѓања:
  2,111
  Поени од трофеи:
  1,492