1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 30 Јули 2019

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,814
  Допаѓања:
  1,610
  Поени од трофеи:
  507
 2. 25 Мај 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  410
  Поени од трофеи:
  180
 3. 23 Мај 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,202
  Допаѓања:
  638
  Поени од трофеи:
  355
 4. 22 Мај 2019

  Vlecka

  Gaining Experience, 24
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  163
  Поени од трофеи:
  165
 5. 22 Мај 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,774
  Допаѓања:
  1,884
  Поени од трофеи:
  612
 6. 21 Мај 2019

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 38
  Мислења:
  758
  Допаѓања:
  814
  Поени од трофеи:
  205