1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Продадено Продавам десктоп PC
 1. 24 Мај 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  130
 2. 23 Мај 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,123
  Допаѓања:
  571
  Поени од трофеи:
  355
 3. 22 Мај 2019

  Luxell

  Intern, Машко
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  90
 4. 22 Мај 2019

  Bozoo

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  318
  Допаѓања:
  270
  Поени од трофеи:
  205
 5. 22 Мај 2019

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 6. 22 Мај 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  993
  Допаѓања:
  1,294
  Поени од трофеи:
  642
 7. 22 Мај 2019

  Draynor

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  30
 8. 21 Мај 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  909
  Допаѓања:
  1,543
  Поени од трофеи:
  215
 9. 21 Мај 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  794
  Поени од трофеи:
  842