1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 23 Мај 2019

  wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  781
  Допаѓања:
  664
  Поени од трофеи:
  265
 2. 22 Мај 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,345
  Поени од трофеи:
  512
 3. 22 Мај 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,034
  Допаѓања:
  2,305
  Поени од трофеи:
  1,345
 4. 22 Мај 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 5. 22 Мај 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,603
  Допаѓања:
  4,519
  Поени од трофеи:
  1,677
 6. 22 Мај 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  140
 7. 22 Мај 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,019
  Допаѓања:
  3,427
  Поени од трофеи:
  1,812
 8. 21 Мај 2019

  gamon

  Gaining Experience, 38, од orgrimar
  Мислења:
  404
  Допаѓања:
  406
  Поени од трофеи:
  205
 9. 21 Мај 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,961
  Допаѓања:
  3,588
  Поени од трофеи:
  1,817
 10. 21 Мај 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,452
  Допаѓања:
  12,629
  Поени од трофеи:
  2,202
 11. 21 Мај 2019

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  250
 12. 21 Мај 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  764
  Допаѓања:
  683
  Поени од трофеи:
  255
 13. 21 Мај 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  652
  Допаѓања:
  612
  Поени од трофеи:
  215
 14. 21 Мај 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 24
  Мислења:
  1,023
  Допаѓања:
  500
  Поени од трофеи:
  355
 15. 21 Мај 2019

  dddragan

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  210
  Поени од трофеи:
  180
 16. 21 Мај 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  898
  Допаѓања:
  1,539
  Поени од трофеи:
  215