1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 25 Мај 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  109
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 2. 22 Мај 2019

  Luxell

  Intern, Машко
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  90
 3. 21 Мај 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,484
  Поени од трофеи:
  492
 4. 21 Мај 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,044
  Поени од трофеи:
  270
 5. 21 Мај 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,301
  Допаѓања:
  2,587
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 21 Мај 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,095
  Допаѓања:
  3,013
  Поени од трофеи:
  1,717