1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 23 Мај 2019

  Zabegann

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  55
  Поени од трофеи:
  100
 2. 22 Мај 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,253
  Допаѓања:
  8,652
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 22 Мај 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 21 Мај 2019

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 21 Мај 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  799
  Допаѓања:
  708
  Поени од трофеи:
  255
 6. 21 Мај 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,980
  Допаѓања:
  4,217
  Поени од трофеи:
  1,812
 7. 21 Мај 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,550
  Поени од трофеи:
  265