1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Од 1 јуни во Македонија повеќе нема плаќање во кеш над 500 евра
 1. 30 Мај 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 2. 25 Мај 2019

  Noumenon

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  247
 3. 22 Мај 2019

  efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  195
  Поени од трофеи:
  291
 4. 22 Мај 2019

  Luxell

  Intern, Машко
  Мислења:
  211
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  90
 5. 22 Мај 2019

  P.Overdrive

  Gaining Experience
  Мислења:
  467
  Допаѓања:
  497
  Поени од трофеи:
  255
 6. 22 Мај 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,703
  Допаѓања:
  1,775
  Поени од трофеи:
  612
 7. 21 Мај 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,189
  Допаѓања:
  2,884
  Поени од трофеи:
  1,692
 8. 21 Мај 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  681
  Допаѓања:
  628
  Поени од трофеи:
  205