1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1060

Тема:
Huawei паметни телефони - генерална дискусија
 1. 22 Мај 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  207
  Поени од трофеи:
  205
 2. 21 Мај 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,374
  Допаѓања:
  3,258
  Поени од трофеи:
  1,642
 3. 21 Мај 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  83
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  245
 4. 20 Мај 2019

  Valsorim

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  10
 5. 20 Мај 2019

  Rac58

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  241
  Допаѓања:
  155
  Поени од трофеи:
  90
 6. 20 Мај 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,925
  Допаѓања:
  2,274
  Поени од трофеи:
  1,602