1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1051

Тема:
Huawei паметни телефони - генерална дискусија
 1. 29 Мај 2019

  Mao

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  864
  Допаѓања:
  404
  Поени од трофеи:
  527
 2. 24 Мај 2019

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  738
  Допаѓања:
  953
  Поени од трофеи:
  265
 3. 21 Мај 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  161
  Поени од трофеи:
  245
 4. 20 Мај 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  180