1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #31

Тема:
Дополнителен рутер за подобар вајфај
 1. 24 Мај 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 2. 17 Мај 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,077
  Допаѓања:
  3,551
  Поени од трофеи:
  1,812
 3. 17 Мај 2019

  G4M3R

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  444
  Поени од трофеи:
  255
 4. 16 Мај 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,456
  Допаѓања:
  10,339
  Поени од трофеи:
  1,707