1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #21

Тема:
Blacklist-итано IP и како да се тргне?
 1. 15 Мај 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,296
  Допаѓања:
  24,791
  Поени од трофеи:
  2,377
 2. 15 Мај 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 3. 14 Мај 2019

  efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  206
  Поени од трофеи:
  331
 4. 14 Мај 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,308
  Допаѓања:
  9,552
  Поени од трофеи:
  1,707