1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1909

Тема:
A1 (поранешно VIP)
 1. 24 Мај 2019

  Justice for All

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  219
  Допаѓања:
  135
  Поени од трофеи:
  140
 2. 12 Мај 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,152
  Допаѓања:
  1,243
  Поени од трофеи:
  355
 3. 12 Мај 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,541
  Поени од трофеи:
  1,727
 4. 12 Мај 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,899
  Допаѓања:
  26,233
  Поени од трофеи:
  2,377