1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Мислење за Ryzen конфигурација
 1. 10 Мај 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,245
  Поени од трофеи:
  2,302
 2. 10 Мај 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  205
 3. 10 Мај 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,455
  Допаѓања:
  4,762
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 10 Мај 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 5. 10 Мај 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,961
  Допаѓања:
  2,342
  Поени од трофеи:
  1,602
 6. 10 Мај 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  204
  Поени од трофеи:
  130
 7. 10 Мај 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  417
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  155