1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #444

Тема:
Негативни искуства со продажба на хардвер/предмети (од членови на It.com.mk)
 1. 31 Мај 2019

  efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  331
 2. 28 Мај 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  268
  Допаѓања:
  606
  Поени од трофеи:
  330
 3. 24 Мај 2019

  dddragan

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  262
  Поени од трофеи:
  180
 4. 5 Мај 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,207
  Допаѓања:
  3,732
  Поени од трофеи:
  1,812
 5. 5 Мај 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,166
  Допаѓања:
  3,523
  Поени од трофеи:
  1,692
 6. 4 Мај 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,246
  Поени од трофеи:
  2,302
 7. 4 Мај 2019

  7n00dle7

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  255
 8. 4 Мај 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,509
  Допаѓања:
  1,965
  Поени од трофеи:
  612