1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #432

Тема:
Негативни искуства со продажба на хардвер/предмети (од членови на It.com.mk)
 1. 13 Мај 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  891
  Допаѓања:
  1,041
  Поени од трофеи:
  270
 2. 4 Мај 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,953
  Допаѓања:
  3,292
  Поени од трофеи:
  1,812
 3. 4 Мај 2019

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,992
  Допаѓања:
  3,976
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 4 Мај 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  1,186
  Поени од трофеи:
  330