1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #431

Тема:
Негативни искуства со продажба на хардвер/предмети (од членови на It.com.mk)
 1. 6 Август 2019

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 31 Мај 2019

  efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  294
  Допаѓања:
  253
  Поени од трофеи:
  331
 3. 16 Мај 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 14 Мај 2019

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  172
  Поени од трофеи:
  100
 5. 14 Мај 2019

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  509
  Допаѓања:
  470
  Поени од трофеи:
  205
 6. 4 Мај 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,585
  Допаѓања:
  3,529
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 4 Мај 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 8. 4 Мај 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,067
  Допаѓања:
  3,187
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. 4 Мај 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,300
  Допаѓања:
  6,395
  Поени од трофеи:
  1,802
 10. 4 Мај 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,022
  Допаѓања:
  4,291
  Поени од трофеи:
  1,812