1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #285

Тема:
Е-Данок?
 1. 27 Мај 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,411
  Допаѓања:
  3,292
  Поени од трофеи:
  1,642
 2. 16 Мај 2019

  maci

  On your way to fame
  Мислења:
  2,896
  Допаѓања:
  637
  Поени од трофеи:
  802
 3. 14 Мај 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,834
  Допаѓања:
  3,928
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 30 Април 2019

  CokeZone

  Intern
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  30
 5. 28 Април 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  885
  Допаѓања:
  1,059
  Поени од трофеи:
  270
 6. 28 Април 2019

  lakiodsk

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  97
  Поени од трофеи:
  70
 7. 28 Април 2019

  draey

  Gaining Experience, од Куманово
  Мислења:
  157
  Допаѓања:
  159
  Поени од трофеи:
  150
 8. 28 Април 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  205
 9. 28 Април 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,083
  Допаѓања:
  1,367
  Поени од трофеи:
  812