1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1024

Тема:
Ситни интересни работи од AliExpress,Ebay...
 1. 20 Април 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,252
  Допаѓања:
  4,443
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 19 Април 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,087
  Допаѓања:
  1,675
  Поени од трофеи:
  355
 3. 19 Април 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,788
  Допаѓања:
  9,471
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 19 Април 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,598
  Допаѓања:
  4,528
  Поени од трофеи:
  1,677