1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
AMD FX 6300 Десктоп
 1. 15 Април 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642
 2. 15 Април 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  419
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  155
 3. 14 Април 2019

  Pane24

  Unbeatable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,583
  Допаѓања:
  4,039
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 14 Април 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,472
  Допаѓања:
  4,797
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 14 Април 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 32
  Мислења:
  1,804
  Допаѓања:
  1,173
  Поени од трофеи:
  442