1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #278

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 21 Август 2019

  JeanB

  Intern, Женско, 30
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 21 Јули 2019

  Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  513
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  365
 3. 21 Јули 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,954
  Допаѓања:
  4,219
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 11 Јули 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,974
  Допаѓања:
  2,359
  Поени од трофеи:
  1,602
 5. 8 Јули 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,711
  Допаѓања:
  13,079
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 23 Април 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  200
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 7. 21 Април 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  265
 8. 13 Април 2019

  StalkeR

  Unbeatable , Машко, 29
  Мислења:
  4,211
  Допаѓања:
  4,067
  Поени од трофеи:
  1,817
 9. 13 Април 2019

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  110
 10. 12 Април 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  982
  Поени од трофеи:
  205
 11. 12 Април 2019

  mackod

  Intern, 31
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  20
 12. 11 Април 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,662
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,727
 13. 11 Април 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,907
  Допаѓања:
  26,257
  Поени од трофеи:
  2,377
 14. 11 Април 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,393
  Допаѓања:
  2,246
  Поени од трофеи:
  1,492
 15. 11 Април 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,769
  Допаѓања:
  11,376
  Поени од трофеи:
  1,707
 16. 11 Април 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  840
  Допаѓања:
  1,779
  Поени од трофеи:
  255
 17. 11 Април 2019

  ekonomist

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  421
  Поени од трофеи:
  465
 18. 11 Април 2019

  FiC DoGG

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  893
  Допаѓања:
  873
  Поени од трофеи:
  512