1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2047

Тема:
Intel vs AMD
 1. 12 Април 2019

  boriseto

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  200
  Поени од трофеи:
  180
 2. 12 Април 2019

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,876
  Допаѓања:
  3,812
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 11 Април 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,314
  Допаѓања:
  1,432
  Поени од трофеи:
  355
 4. 11 Април 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  541
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,205