1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1243

Тема:
AMD Zen & AМ4 платформа
 1. 21 Јуни 2019

  The GameMAster94

  Intern, Машко, 25, од Skopje
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  10
 2. 8 Јуни 2019

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,119
  Допаѓања:
  588
  Поени од трофеи:
  365
 3. 7 Јуни 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  60
 4. 11 Април 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  569
  Допаѓања:
  953
  Поени од трофеи:
  205
 5. 10 Април 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,083
  Допаѓања:
  6,075
  Поени од трофеи:
  1,802