1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24126

Тема:
Електронски цигари
 1. 9 Април 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,459
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 9 Април 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,539
  Поени од трофеи:
  1,205
 3. 9 Април 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,413
  Допаѓања:
  11,644
  Поени од трофеи:
  2,217
 4. 9 Април 2019

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 5. 9 Април 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,806
  Допаѓања:
  866
  Поени од трофеи:
  442
 6. 8 Април 2019

  Tomica Jovevski

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  295
  Поени од трофеи:
  130
 7. 8 Април 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,936
  Поени од трофеи:
  375
 8. 8 Април 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,173
  Допаѓања:
  9,783
  Поени од трофеи:
  2,317