1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24112

Тема:
Електронски цигари
 1. 9 Април 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,457
  Допаѓања:
  11,725
  Поени од трофеи:
  2,217
 2. 8 Април 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,858
  Допаѓања:
  906
  Поени од трофеи:
  442
 3. 8 Април 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,624
  Допаѓања:
  10,207
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 8 Април 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,128
  Допаѓања:
  2,562
  Поени од трофеи:
  1,345