1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #820

Тема:
Најнови - квалитетни производи во нашите продавници
 1. 18 Април 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 2. 14 Март 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  219
  Допаѓања:
  445
  Поени од трофеи:
  130
 3. 14 Март 2019

  highflyer

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  176
  Поени од трофеи:
  412
 4. 14 Март 2019

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 5. 14 Март 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,596
  Допаѓања:
  1,827
  Поени од трофеи:
  492
 6. 14 Март 2019

  Tozo8

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  50
 7. 14 Март 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,550
  Поени од трофеи:
  265
 8. 14 Март 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  970
  Поени од трофеи:
  205