1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #317

Тема:
Ит хорор
 1. 14 Март 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. 12 Март 2019

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  250
 3. 12 Март 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,703
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 11 Март 2019

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,821
  Допаѓања:
  2,665
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 9 Март 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,667
  Допаѓања:
  5,346
  Поени од трофеи:
  1,802
 6. 9 Март 2019

  Speedy

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  402
 7. 9 Март 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  638
  Допаѓања:
  547
  Поени од трофеи:
  215
 8. 8 Март 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  782
  Допаѓања:
  1,254
  Поени од трофеи:
  280
 9. 8 Март 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,018
  Допаѓања:
  4,036
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 8 Март 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,378
  Допаѓања:
  3,269
  Поени од трофеи:
  1,642