1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5197

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 23 Април 2019

  Balanar

  Баниран/a, Машко, 29
  Мислења:
  1,075
  Допаѓања:
  1,152
  Поени од трофеи:
  305
 2. 27 Март 2019

  DarthJe5us

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,278
  Допаѓања:
  1,022
  Поени од трофеи:
  355
 3. 8 Март 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,703
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 7 Март 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,630
  Допаѓања:
  1,271
  Поени од трофеи:
  612
 5. 7 Март 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,564
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 6 Март 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  229
  Поени од трофеи:
  155
 7. 6 Март 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,598
  Допаѓања:
  4,465
  Поени од трофеи:
  1,677
 8. 6 Март 2019

  Frozen.

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  50