1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #23

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 27 Август 2019

  џонидерп

  Gaining Experience, Машко, 120
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 2. 6 Март 2019

  zipi123

  On your way to fame, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  531
  Допаѓања:
  510
  Поени од трофеи:
  205
 3. 6 Март 2019

  Rac58

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  90
 4. 5 Март 2019

  SaraPikseli

  Intern, Женско
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20
 5. 5 Март 2019

  kocani

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. 5 Март 2019

  xenon

  Guru, Машко, 38, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,791
  Допаѓања:
  9,444
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 5 Март 2019

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко, од Drachevo
  Мислења:
  1,188
  Допаѓања:
  1,188
  Поени од трофеи:
  355
 8. 5 Март 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,791
  Допаѓања:
  1,929
  Поени од трофеи:
  612
 9. 5 Март 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  210
 10. 4 Март 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  1,172
  Поени од трофеи:
  270
 11. 4 Март 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 12. 4 Март 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,750
  Допаѓања:
  3,849
  Поени од трофеи:
  1,642
 13. 4 Март 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,607
  Допаѓања:
  3,537
  Поени од трофеи:
  1,817
 14. 4 Март 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,482
  Допаѓања:
  4,821
  Поени од трофеи:
  1,702
 15. 4 Март 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable
  Мислења:
  2,839
  Допаѓања:
  3,951
  Поени од трофеи:
  1,717