1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #18

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 4 Март 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 4 Март 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,493
  Допаѓања:
  3,418
  Поени од трофеи:
  1,642
 3. 4 Март 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,302
  Допаѓања:
  11,413
  Поени од трофеи:
  2,217
 4. 4 Март 2019

  aleksuperior

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  669
  Допаѓања:
  909
  Поени од трофеи:
  270