1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 16 Март 2019

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  161
  Допаѓања:
  66
  Поени од трофеи:
  110
 2. 9 Март 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,307
  Допаѓања:
  9,551
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 5 Март 2019

  kocani

  Intern, Машко, 50
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. 4 Март 2019

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,992
  Допаѓања:
  3,976
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 4 Март 2019

  dangthe

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,352
  Поени од трофеи:
  602