1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 16 Март 2019

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  78
  Поени од трофеи:
  110
 2. 5 Март 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 3. 5 Март 2019

  kocani

  Intern, Машко, 50
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. 5 Март 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 5. 4 Март 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,070
  Поени од трофеи:
  270
 6. 4 Март 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 7. 4 Март 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,293
  Допаѓања:
  25,677
  Поени од трофеи:
  2,342
 8. 4 Март 2019

  Jedah

  Practice makes perfect
  Мислења:
  913
  Допаѓања:
  1,392
  Поени од трофеи:
  375
 9. 4 Март 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,846
  Допаѓања:
  3,942
  Поени од трофеи:
  1,717