1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #14

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 16 Март 2019

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  110
 2. 6 Март 2019

  Rac58

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  90
 3. 5 Март 2019

  kocani

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. 5 Март 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,791
  Допаѓања:
  1,929
  Поени од трофеи:
  612
 5. 5 Март 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  210
 6. 4 Март 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,782
  Допаѓања:
  3,886
  Поени од трофеи:
  1,642