1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #14

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 31 Мај 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  469
  Допаѓања:
  282
  Поени од трофеи:
  155
 2. 16 Март 2019

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  110
 3. 7 Март 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 4. 5 Март 2019

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205
 5. 5 Март 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  379
  Допаѓања:
  397
  Поени од трофеи:
  155
 6. 5 Март 2019

  kocani

  Intern, Машко, 50
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 7. 5 Март 2019

  martin17

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  100
 8. 5 Март 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 9. 4 Март 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  198
  Поени од трофеи:
  130
 10. 4 Март 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,070
  Поени од трофеи:
  270
 11. 4 Март 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  643
  Допаѓања:
  598
  Поени од трофеи:
  215
 12. 4 Март 2019

  dangthe

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,092
  Допаѓања:
  1,364
  Поени од трофеи:
  602
 13. 4 Март 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,848
  Допаѓања:
  3,943
  Поени од трофеи:
  1,717
 14. 4 Март 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 15. 4 Март 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,138
  Допаѓања:
  4,268
  Поени од трофеи:
  1,702
 16. 4 Март 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,494
  Допаѓања:
  3,423
  Поени од трофеи:
  1,642