1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 7 Март 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 5 Март 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,057
  Допаѓања:
  516
  Поени од трофеи:
  355
 3. 5 Март 2019

  Noumenon

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  357
 4. 5 Март 2019

  StalkeR

  Unbeatable , Машко, 29
  Мислења:
  4,211
  Допаѓања:
  4,065
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 4 Март 2019

  DarkEnchanter

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,762
  Допаѓања:
  1,256
  Поени од трофеи:
  492
 6. 4 Март 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  980
  Допаѓања:
  1,189
  Поени од трофеи:
  270
 7. 4 Март 2019

  Vlecka

  Gaining Experience, 25
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  165
 8. 4 Март 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  634
  Допаѓања:
  387
  Поени од трофеи:
  205
 9. 4 Март 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  848
  Допаѓања:
  330
  Поени од трофеи:
  205
 10. 4 Март 2019

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,502
  Допаѓања:
  6,564
  Поени од трофеи:
  2,202
 11. 4 Март 2019

  Pane24

  Unbeatable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,652
  Допаѓања:
  4,099
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 4 Март 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  280