1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 7 Март 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 5 Март 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,246
  Поени од трофеи:
  2,302
 3. 5 Март 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,870
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  442
 4. 4 Март 2019

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,453
  Допаѓања:
  920
  Поени од трофеи:
  492
 5. 4 Март 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 6. 4 Март 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,470
  Допаѓања:
  4,792
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 4 Март 2019

  crash

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  140
 8. 4 Март 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,443
  Поени од трофеи:
  280
 9. 4 Март 2019

  VerGer

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  737
  Допаѓања:
  681
  Поени од трофеи:
  205