1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 5 Март 2019

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,037
  Допаѓања:
  1,061
  Поени од трофеи:
  355
 2. 4 Март 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,111
  Допаѓања:
  595
  Поени од трофеи:
  305
 3. 4 Март 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  624
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  205
 4. 4 Март 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50