1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 16 Март 2019

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  110
 2. 7 Март 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 3. 5 Март 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,333
  Допаѓања:
  5,249
  Поени од трофеи:
  2,302
 4. 5 Март 2019

  martin17

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  100
 5. 5 Март 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,961
  Допаѓања:
  3,587
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 4 Март 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  228
  Поени од трофеи:
  205
 7. 4 Март 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  982
  Допаѓања:
  1,113
  Поени од трофеи:
  330
 8. 4 Март 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 9. 4 Март 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,145
  Допаѓања:
  4,285
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 4 Март 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  650
  Допаѓања:
  604
  Поени од трофеи:
  215
 11. 4 Март 2019

  DelphiUser

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  919
  Допаѓања:
  969
  Поени од трофеи:
  255
 12. 4 Март 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,364
  Допаѓања:
  3,071
  Поени од трофеи:
  1,692