1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 21 Декември 2019

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 21 Јули 2019

  Gregorius_Morganus

  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  20
 3. 7 Март 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 4. 7 Март 2019

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  940
  Допаѓања:
  1,286
  Поени од трофеи:
  365
 5. 5 Март 2019

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 6. 5 Март 2019

  martin17

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  100
 7. 5 Март 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 8. 4 Март 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677
 9. 4 Март 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 10. 4 Март 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,115
  Допаѓања:
  600
  Поени од трофеи:
  305
 11. 4 Март 2019

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  100
 12. 4 Март 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  631
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  205
 13. 4 Март 2019

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,437
  Допаѓања:
  859
  Поени од трофеи:
  492
 14. 4 Март 2019

  Mao

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  507
  Поени од трофеи:
  527
 15. 4 Март 2019

  nikola_bb

  Gaining Experience
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  382
 16. 4 Март 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,810
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 17. 4 Март 2019

  GreenRoot

  On your way to fame, од Охрид
  Мислења:
  916
  Допаѓања:
  864
  Поени од трофеи:
  412
 18. 4 Март 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  921
  Допаѓања:
  1,109
  Поени од трофеи:
  270
 19. 4 Март 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  840
  Допаѓања:
  1,389
  Поени од трофеи:
  280
 20. 4 Март 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  180
 21. 4 Март 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,284
  Допаѓања:
  2,648
  Поени од трофеи:
  1,707