1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 5 Март 2019

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205
 2. 5 Март 2019

  kocani

  Intern, Машко, 50
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 5 Март 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 4. 4 Март 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,282
  Допаѓања:
  6,394
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. 4 Март 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,848
  Допаѓања:
  3,942
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 4 Март 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,038
  Допаѓања:
  1,158
  Поени од трофеи:
  355