1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #806

Тема:
Најнови - квалитетни производи во нашите продавници
 1. 22 Февруари 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  205
 2. 4 Февруари 2019

  The-spiki

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  210
 3. 29 Јануари 2019

  mackod

  Intern, 31
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  20
 4. 28 Јануари 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,646
  Допаѓања:
  1,901
  Поени од трофеи:
  492
 5. 28 Јануари 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 28 Јануари 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  570
  Допаѓања:
  615
  Поени од трофеи:
  205
 7. 28 Јануари 2019

  Skorp

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  261
  Поени од трофеи:
  155