1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #668

Тема:
Mikrotik - Генерална дискусија
 1. 7 Февруари 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,265
  Допаѓања:
  9,401
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 24 Јануари 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  980
  Допаѓања:
  1,114
  Поени од трофеи:
  255
 3. 24 Јануари 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,192
  Допаѓања:
  6,303
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 24 Јануари 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,146
  Допаѓања:
  1,530
  Поени од трофеи:
  702
 5. 24 Јануари 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,926
  Допаѓања:
  3,277
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 24 Јануари 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,408
  Допаѓања:
  4,953
  Поени од трофеи:
  1,802
 7. 24 Јануари 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,122
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,717