1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #260

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 30 Јануари 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,487
  Допаѓања:
  1,941
  Поени од трофеи:
  612
 2. 28 Јануари 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  60
 3. 22 Јануари 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,146
  Допаѓања:
  9,755
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 22 Јануари 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,496
  Допаѓања:
  10,515
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 22 Јануари 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,114
  Допаѓања:
  3,782
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 22 Јануари 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 22 Јануари 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  2,427
  Поени од трофеи:
  1,280
 8. 22 Јануари 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,624
  Допаѓања:
  4,566
  Поени од трофеи:
  1,677
 9. 22 Јануари 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702