1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #365

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 13 Април 2019

  peoni

  Intern, Машко, 48
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. 30 Јануари 2019

  turbiny

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  60
 3. 30 Јануари 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  130
 4. 29 Јануари 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,002
  Допаѓања:
  1,304
  Поени од трофеи:
  642
 5. 24 Јануари 2019

  The_Witch_Hunter

  Practice makes perfect
  Мислења:
  795
  Допаѓања:
  1,655
  Поени од трофеи:
  255
 6. 19 Јануари 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  60
 7. 19 Јануари 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,458
  Допаѓања:
  1,635
  Поени од трофеи:
  492
 8. 19 Јануари 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 19 Јануари 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,284
  Поени од трофеи:
  1,602
 10. 19 Јануари 2019

  IcePick

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  279
  Допаѓања:
  228
  Поени од трофеи:
  215
 11. 19 Јануари 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15