1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #22920

Тема:
Електронски цигари
 1. 19 Јануари 2019

  aalekso0

  Intern, Машко, 52
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  20
 2. 19 Јануари 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,578
  Допаѓања:
  10,742
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 19 Јануари 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 44, од Скопје
  Мислења:
  488
  Допаѓања:
  932
  Поени од трофеи:
  155
 4. 19 Јануари 2019

  Ace Lud

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,121
  Допаѓања:
  2,000
  Поени од трофеи:
  1,375
 5. 19 Јануари 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  11,052
  Допаѓања:
  10,558
  Поени од трофеи:
  2,317